Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ'deki kongreye katılım çok yüksekti

Giriş Tarihi: 2.8.2015
HKÜ'deki kongreye katılım çok yüksekti

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde (HKÜ) düzenlenen "20.Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi" kapsamındaki etkinlikler yoğun ilgi gördü

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), 20'nci Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi'ne ev sahipliği yaptı. Kongre kapsamında gerçekleştirilen 38 konferans, 32 çalışma grubu ve 4 panel yoğun ilgi ve katılım gördü. Birbirine paralel amfilerde ve oturumlarda, farklı başlıklar altında yapılan konferanslar, Psikoloji öğrencilerinin yoğun ilgisini topladı.

SUNUM YAPTILAR

Kongrede HKÜ Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özge Mergen, "Direnerek Değişmek" konulu bir sunum yaptı. Yrd. Doç. Dr. Özge Mergen 'Geştalt yaklaşımı'nı anlattı. Yazar-Evlilik Terapisti Uzm. Psk. Tarık Solmuş ise "Bağlan(a) ma(ma) Penceresinden Suç ve Şiddet" başlığıyla bir konuşma yaptı. HKÜ Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Dr. Itır Tarı da sunumunda "Evlilik Modern mi Postmodern mi?" sorusuna yanıt aradı. Prof. Dr. Emmy Van Deurzen, Uzm. Klinik Psikolog Ferhat Jakiçöz ve HKÜ Psikoloji Bölümü Öğr. Gör. Mehmet Dinç de varoluşçu psikoterapi hakkında sunumlar yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ'deki kongreye katılım çok yüksekti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN