Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SPOR COŞKUSU

Giriş Tarihi: 2.8.2015
SPOR COŞKUSU

Bu sezon beş bin öğrencinin kayıt yaptırdığı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yaz spor okullarını ziyaret eden Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Spor kenti olacağız" dedi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin açmış olduğu yaz spor okulları bu yılda büyük ilgi gördü. Beş bin öğrencinin eğitim aldığı, malzeme ve ulaşımı ücretsiz olan yaz spor okullarını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, çocukların sevgi gösterileri ile karşılandı. Başkan Erkoç, sağlıklı ve sporcu nesiller yetiştirmek için büyük çaba harcadıklarını söyledi.

HER BRANŞTA SPOR

Yüzme, futbol, güreş, kickboks, karate, badminton, tenis, voleybol ve basketbol branşlarında uzman antrenörler gözetiminde yaz boyu eğitim alacak olan minikler tatillerini spor yaparak geçirmenin heyecanını yaşadı. İlginin büyük olmasının kendisini çok sevindirdiğini belirten Başkan Erkoç, "Kahramanmaraş'ı her branşta bir spor kenti yapıyoruz" dedi.

ÇOCUKLARINVELİSİYİZ
"Gençlerimize sahip çıkmak geleceğimize sahip çıkmak demektir"
diye konuşan Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Biz yola çıkarken, 'çocuklarımızın ikinci velisi olacağız' dedik. Bunu yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. İl genelinde eğitim ve spor tesislerini yapıyoruz. Programlar düzenliyoruz, işte yaz okulu da bunlardan bir tanesi" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SPOR COŞKUSU
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN