Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasan Kalyoncu'da kayıt devam ediyor

Giriş Tarihi: 5.8.2015
Hasan Kalyoncu'da kayıt devam ediyor

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde okumaya hak kazanan öğrenciler okula kayıt yaptırmaya başladı. Farklı günlerde yapılan kayıtlarda öğrenciler 22 bölüme yerleşecek

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin (HKÜ) 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı lisans kayıtları, yoğun bir ilgi ve heyecanla başladı. Yüzlerce veli ve öğrencinin sabahın erken saatlerinden itibaren HKÜ kampusuna gelmesiyle start alan yeni öğrenci kayıtları, yoğun ve heyecanlı bir katılımla gün boyu devam etti.

TEK TEK İLGİLENDİLER

Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu olmak üzere toplamda; 5 fakülte, 2 yüksekokul olarak 22 bölümde yeni öğrenci kayıt işlemlerini sürdüren HKÜ, kampusa gelen her veli ve öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenerek, kayıt işlemlerini seri ve pratik olarak yürütülüyor.

ÖĞRENCİLER MEMNUN
2015-2016 ders yılının 14 Eylül'de başlayacağı HKÜ'de 14-18 Eylül 2015 tarihleri arasında yeni öğrencilere özel oryantasyon programı gerçekleştirilecek. HKÜ'ye kayıt olmak için gelen yeni öğrenciler ve velileri, özellikle kayıtları esnasında HKÜ'nün verdiği hizmetlerden son derece memnun kaldıklarını, üniversitenin atmosferinden ve mimari yapısından çok etkilendiklerini söylediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Kalyoncu'da kayıt devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN