Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fashion VIP'in 2 kapaklı sayısı

Giriş Tarihi: 9.8.2015
Fashion VIP'in 2 kapaklı sayısı

Bölgemizin magazin ve cemiyet haberlerinde iddialı dergisi Fashion VIP, 34'üncü sayısıyla piyasaya çıktı. Okurları ile buluşan dergi yine çok konuşulacak haberler ve fotoğraflarla dolu

Çukurova bölgesinde yayın hayatını 6 yıldır kesintisiz sürdüren ve bölgenin cemiyet hayatına ışık tutan Fashion VIP Dergisi'nin 34'üncü sayısı okuyucuyla buluşuyor. Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep ve İskenderun'un yanı sıra İstanbul cemiyet haberlerinin de yer aldığı derginin yeni sayısı 232 sayfadan oluştu ve ana kapağın dışında inşaat&turizm kapağıyla da sektörün temsilcilerini aynı dergi içerisinde buluşturdu.

ÇOK TİTİZ ÇALIŞTIK
Bölgenin en çok satan dergisi olarak bilinen Fashion VIP Dergisi'nin yeni sayısında düğün törenleri, okulların mezuniyet geceleri ve açılışların yanı sıra çok sayıda habere birçok haber yer verildi. Derginin sorumlu yazı işleri müdürü Kurtul Çakın, "Her sayımızda olduğu gibi 34'üncü sayımızda da çok titiz bir çalışma örneği sergiledik. Yayın kurulumuz yine çok güzel haberlere, fotoğraflara imza attı. Sorumlu yayıncılık bilinciyle okurlarımıza en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz" dedi.

ŞIKLARA ÖDÜL
Bu arada 6 yıldır geleneksel hale getirilen 'Yılın Şıkları Ödül Töreni'nde Hatay ve İskenderun'da jüri tarafından şık olarak belirlenen isimlere 16 Eylül'de Savon Oteli'nde düzenlenecek gecede ödülleri verilecek. 12 ismin ödüllendirileceği gecede bölgenin iş ve cemiyet hayatının seçkin isimleri bir araya gelecek. Öte yandan Fashion VIP Dergisi 4 Kasım'da da Mersin'de, yılın şıklarını ödüllendirecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fashion VIP'in 2 kapaklı sayısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN