Yaşaması için 37 bin lira gerekiyor

Giriş Tarihi: 9.8.2015
Yaşaması için 37 bin lira gerekiyor

Beyin tümörü (Hidrosefali) hastalığına yakalanan ve 9 yıldır yatağa mahkum olan 24 yaşındaki Bircan Şenses'in ameliyat olması için 37 bin lira gerekiyor

Adana'da 10 yıl önce beyin tümörü (Hidrosefali) hastalığına yakalanan 24 yaşındaki Bircan Şenses'in yaşaması için 37 bin lira gerekiyor. Kardeşinin bugüne kadar 3 ameliyat geçirdiğini, ancak maddi imkansızlık yüzünden tedavisine devam edemediklerini söyleyen abla Gülseren Şenses, "Kardeşimin ameliyat olması ve daha sonraki tedavileri için 37 bin lira gerekiyor. Maddi durumumuz yeterli değil. Eğer bu parayı bulamazsak kardeşim genç yaşta ölecek" dedi.

YATAĞA MAHKUM

Bircan Şenses 2005 yılında rahatsızlandı ve yapılan muayene sonucunda genç kızın beyninde tümör olduğu anlaşıldı. Çeşitli aralıklarla üç kez ameliyat olan Bircan, eski sağlığına kavuşamazken, durumu her geçen gün kötüye gitti. 9 yıldır kardeşinin yatağa bağlı yaşadığını anlatan Gülseren Şenses, "Ameliyatlarından sonra maddi imkanımız olmadığı için tedavisini tam yaptıramadık. Durumu her geçen gün kötüye gitti" diye konuştu.

"KARDEŞİM ÖLMESİN"
Kardeşinin eski sağlığına kavuşması için ameliyat ve daha sonra yapılacak tedavileri için 37 bin liraya ihtiyaç olduğunu gözyaşları içinde anlatan abla Gülseren Şenses, "Kardeşim şu an hastanede yatıyor. 10 gündür konuşamıyor. Eğer ameliyat olmazsa görme özelliğini de kaybedecek. Bu parayı bulmamız imkansız. Hayırseverlerin insanların sesimize kulak vermesini istiyoruz. Kardeşimi kaybetmek istemiyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşaması için 37 bin lira gerekiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN