Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sıkılan her kurşunun hedefi milletimizdir

Giriş Tarihi: 11.8.2015
Sıkılan her kurşunun hedefi milletimizdir
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na yapılan silahlı saldırının ardından bir açıklama yapan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Bu saldırılarının tek hedefinin, demokrasi ve demokrasinin kalesi olan AK Parti olduğunu milletimiz çok iyi bilmektedir. Askerimize, polisimize ve partimize sıkılan her kurşun milletimize sıkılmıştır" dedi.

VESAYET İÇİN

Saldırganların amacının, AK Parti'nin elinde tuttuğu geleceği engellemek olduğunu söyleyen Fikret Yeni, "Çünkü gelecekte onlara yer yok. AK Parti'ye saldıranlar, silahla sağladıkları vesayeti sürdürme çabası içindeler. Bunlar geleceği engellemek için çırpınıyor ve her çareye başvuruyor. Ayrıcalıklarını ve milletin üstündeki vesayetlerini kaybedince, millet efendi olunca, partimize saldırıyorlar" diye konuştu.

"MİLLETİMİZ YOK EDECEK"
Statükonun elindeki silahla saltanat sürmek için çırpındığını iddia eden İl Başkanı Yeni şunları söyledi: Askerimize, polisimize ve partimize sıkılan her kurşun milletimize sıkılmıştır. Ama bunların unuttukları bir şey var. Bunları, milletimiz Türkiye'nin ileriye giden güçlü çarkları arasında öğütüp yok edecek. Bu saldırılarının tek hedefinin, demokrasi ve demokrasinin kalesi olan AK Parti olduğunu milletimiz çok iyi bilmektedir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıkılan her kurşunun hedefi milletimizdir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN