Vali Kerem Al yoksulun yanında

Giriş Tarihi: 16.8.2015
Vali Kerem Al yoksulun yanında

Osmaniye Valisi Kerem Al, yoksul vatandaşları ziyaret edip sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Vali Al bu kez Suriyeli 6 aileye konuk oldu

Osmaniye Valisi Kerem Al, yoksul vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Bu haftaki ziyaretinde 6 Suriyeli yoksul ailenin evlerine konuk olan Vali Al, ailelerle sohbet ederek sorun ve ihtiyaçlarının neler olduğunu tespit etti. Vali Al'ın ziyaretinde Vali Yardımcısı Muammer Balcı, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da hazır bulundu. Ziyareti sırasında ailelerin yaşadığı koşullar hakkında detaylı bilgi alan Vali Kerem Al, ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda, nakit, gıda ve kira yardımı yapılması konusunda talimat verdi. İl genelinde Osmaniye Konaklama Merkezi dışında yaşayan Suriyeli aileler bulunduğunu ve bu ailelerin yaşam koşullarının oldukça zor olduğunu kaydeden Vali Kerem Al, sorunlarını ve yaşam koşullarını yerinde görmek için aileleri evlerinde ziyaret ettiğini ifade etti.

TEŞEKÜR ETİLER
Vali Kerem Al'a kendilerini evlerine kadar gelerek ziyaret ettiği için teşekkür eden Suriyeli aileler ise "Zor günlerimizde yanımızda olduğu, derdimizi dinlediği ve bizleri yalnız bırakmayıp sahip çıktığı için Allah Sayın Valimizden de Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden de razı olsun" diye konuştular. Ziyaretler sırasında tüm ailelere gıda paketleri, çocuklara da çeşitli hediyeler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kerem Al yoksulun yanında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN