Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşadamları Kaymakam Atmaca'yı ziyaret etti

Giriş Tarihi: 18.8.2015
İşadamları Kaymakam Atmaca'yı ziyaret etti
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Bekir Atmaca'ya 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Hayırsever ve yatırımcı firmalarından olan Okyay Şirketler Grubu sahiplerinden işadamı Ahmet Okyay da Kaymakam Atmaca'yı makamında ziyaret etti.

ÖNEMLİ BİR YERLEŞİM
Tarsus TSO heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, Meclis Başkanı Ali Kıraç, Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Yağcı ve Genel Sekreter Ali Ukav yer aldı. Başkan Koçak, ziyarette, Tarsus'un 400 bine yaklaşan nüfusuyla Türkiye'nin önemli yerleşim merkezlerinden biri olduğuna vurgu yaparak, geçmişte özellikle tekstildeki güçlü sanayi tesislerini kaybetmenin nedenleri üzerinde durdu.

YATIRIMCIYA İHTİYAÇ VAR
Ahmet Okyay ise ziyaretinde Kaymakam Atmaca'ya "Hoş geldiniz" dedi ve başarı dileğinde bulundu. Ahmet Okyay, "Tarsus gibi tarihi ve kültürel zenginliği olan bir kente Kaymakam olarak çok güzel hizmetler ve katkılarda bulunacağınıza inanıyoruz" dedi. Kaymakam Bekir Atmaca ise "Tarsus'umuzun yatırımcı işadamlarına ve firmalarına ihtiyacı bulunmaktadır. Yatırım ve hayır yapan herkesten Allah razı olsun" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamları Kaymakam Atmaca'yı ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN