OBEM kursuna katılarak güzel sanatları kazandılar

Giriş Tarihi: 18.8.2015
OBEM kursuna katılarak güzel sanatları kazandılar
Osmaniye Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Merkezi'nde (OBEM) düzenlenen resim kurslarına katılan Hüseyin Gök ve Hatice Nur Gök, güzel sanatlar lisesinin resim bölümünü kazandı. Kursa geldiklerinde resim yapma adına hiçbir şey bilmediklerini dile getiren öğrenciler, geçen zaman içerisinde verilen imkanlarla önemli bir gelişme kaydettiklerini söyledi.

BAŞARILI OLDULAR

Hüseyin Gök ve Hatice Nur Gök, "Bu gelişme sonrasında öğretmenimizin de teşvikleri ile lise eğitimimiz için resim bölümüne yöneldik. Girdiğimiz sınavda da başarılı olup Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü'nü kazandık. Bize böyle bir imkan sağlayan Osmaniye Belediyesi'ne ve Osmaniye Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ve Filiz öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

HERKESE AÇIK

Osmaniye Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi tarafından görevlendirilen usta öğretici Filiz Tıraş ise kurslarının her yaştan, herkese açık olduğunu söyledi. 7'den 70'şe her yaştan, herkese sloganı ile açılan OBEM kursları farklı branşlarda devam ediyor. Osmaniye Belediyesi eski hizmet binasının karşısına açılan kurslarda mesleki, sanat, spor ve hobi kursları veriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OBEM kursuna katılarak güzel sanatları kazandılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN