Osmaniyelilere yeni sosyal yaşam alanı

Osmaniye Valiliği'nin çevre düzenlemesini yaptırdığı ve yepyeni bir görünüme kavuşacak olan Karaçay, Osmaniyelilere yeni bir sosyal yaşam alanı sunacak

Giriş Tarihi: 20.8.2015
Osmaniyelilere yeni sosyal yaşam alanı
Osmaniye Valiliği tarafından yaptırılan çevre düzenlemesi ile yeni yüzüne kavuşacak olan Karaçay, Osmaniyelilere yeni bir yaşam alanı sunacak. Fakıuşağı köprüsünden başlayıp Sanayi Sitesi'ndeki köprüye kadar Karaçay ile eğitim kampüsü arasındaki alan sosyal tesis olarak hazırlandı. Yapılacak olan ağaçlandırma ile yeşile bürünecek olan bölgede çocuklar için oyun parkları, bisiklet ve yürüyüş yolu, açık hava fitness aletleri yer alacak.

OSMANİYE'NİN İHTİYACI VAR

Karaçay'da incelemelerde bulunan Vali Kerem Al, mayıs ayında yapımına başlanılan çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ve mümkün olan en kısa sürede bitirileceğini ifade etti. Karaçay'da kafeterya, kamelya, piknik masaları, banklar, çocuk oyun grupları, yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolu, çeşme ve çevre aydınlatmasının yer alacağını da belirten Vali Al, Osmaniye'nin böyle bir alana ihtiyacı olduğunu, Karaçay'ın Osmaniye'nin vizyonu ve ufku olacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmaniyelilere yeni sosyal yaşam alanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN