"Barışık'ın yeri doldurulamaz"

Giriş Tarihi: 21.8.2015
Barışık'ın yeri doldurulamaz

Ünlü işadamı Bülent Özülkü, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (AESOB) vefat eden Başkanı Kazım Barışık hakkında "Yeri doldurulamaz bir yöneticiydi" dedi

Adana'nın tanınmış işadamlarından Bülent Özülkü, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (AESOB) ziyaret ederek, merhum Başkan Kazım Barışık için taziyede bulundu. Birlik Başkanlığına getirilen Nihat Sözütek ve ekibine de başarılar dileyen Özülkü, merhum Kazım Barışık için "Yeri doldurulamaz bir yöneticiydi" dedi.

HERKESİ DERİNDEN ÜZDÜ

Başkan Nihat Sözütek ile Başkan Vekili Mustafa Göktaş tarafından karşılanan Bülent Özülkü, Kazım Barışık'ın beklenmedik vefatıyla başta esnaf teşkilatı olmak üzere, herkes gibi kendisini de derinden üzdüğünü söyledi. Özülkü, "Kazım Barışık, Adana esnaf ve sanatkarı için gecesini gündüzüne katarak çalışan, demokratik ve devletçi yapısıyla herkes tarafından sevilen ve sayılan önemli bir idareciydi" dedi.

"ADANA'YA YATIRIM YAPIYORSUNUZ"
Başkan Sözütek de Bülent Özülkü'ye yönetim kurulu ve esnaf camiası adına teşekkür ederken, "Siz de Adana için önemli yatırım ve hizmetleri olan bir işadamısınız. Projelerinizi görüyor, takdir ediyoruz. Yaptığınız her yatırımla, işsizlikte rekorlar kıran Adana'yı ayağa kaldırmaya yardımcı oluyorsunuz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Barışık'ın yeri doldurulamaz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN