Adana'da doğdu Türkiye markası oldu

Giriş Tarihi: 27.8.2015
Adana'da doğdu Türkiye markası oldu
Adana Gündoğdu Eğitim Kurumu öğrencilerinin daha rahat ve şık giyinmesi için okuldan gelen talep doğrultusunda Matrakshop şirketinin gerçekleştirdiği çalışmanın ürünü olan Okul Trendi hızla yayıldı. Matrakshop güvencesiyle 45 metrekarelik küçük bir storede başlayan Okul Trendi markası, bugün büyük kısmı Adana dışındaki 20'nin üzerinde özel eğitim kurumunun baştan aşağı koleksiyonlarını tasarlıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tunahan Kıvırcık "Markamızın arkasında, yıllar süren bir ar-ge ve çalışma var. Gündoğdu Holding- Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu'ya vizyoner bakış açısı için teşekkür ederim. O günlerde yapmak istediklerimiz bire bir örtüştüğü için bugün gururlandığımız yeni bir markamız var" dedi.

KATMA DEĞER OLUŞTURUYOR

Okul Trendi markasının 2 yıl öncesi tüm Türkiye'ye yayıldığını kaydeden Ahmet Tunahan Kıvırcık, "Düşünün, zaman hızla değişiyor, teknoloji almış başını gitmiş, ama biz çocuklarımıza yıllar öncesinin üretim ve tasarım anlayışı ile yılın yaklaşık yarısını bu sevimsiz ürünler içinde geçirmelerini isteyerek çocuklarımıza haksızlık ediyor, enerjilerini düşürüyoruz. Okul Trendi olarak okulun ya da kurumun ihtiyacına uygun bir şekilde son moda bir koleksiyon hazırlıyor ve bu koleksiyonu kurum için üreterek, ekstra bir katma değer oluşturmaya çalışıyoruz. Şu anda çok önemli bir anlaşmanın arifesindeyiz. Türkiye'de yaklaşık 50 üniversitenin tasarım, koleksiyon ve üretimini, şirketimiz yapacak. Ayrıca Ocak ayında çok önemli bir e- ticaret projesinin lansmanını yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.
DEMİRSPOR'A LİSANSLI ÜRÜN

Kıvırcık şöyle devam etti: "Bildiğiniz üzere Matrakshop olarak şehrimizin güzide kulübü Adana Demirsporumuzun tüm lisans ve üretim haklarını elinde bulundurarak, kulübe ekstra bir gelir sağlamaya ve taraftarların özenle hazırlanmış lisanlı ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. Müthiş bir ilginin olduğunu söyleyebilirim. Geçen ay ise adanademirstore. com adresinden online satışa başladık. Şirketimiz yaklaşık 5 yıldır dünyaca ünlü Sünger Bob, Dora, Ninja Kaplumbağalar ve onlarca lisanslı karakterin tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Burada kazandığımız know how işimizi daha doğru geliştirmemize yarıyor. Bu ürünlerde ağırlıklı olarak Türkiye'nin ilk ve en büyük tema parkı olan Vialand'da ve online sitemiz olan matrakshop.com, dan müşterilere ulaşıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'da doğdu Türkiye markası oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN