Anaokulundan üniversiteye

Anaokulundan üniversiteye kadar olan dönem için eğitim sektörüne farklı bir soluk getiren Adana Final Okulları, 2015-2016 eğitim-öğretim yılına hazır

Giriş Tarihi: 27.8.2015
Anaokulundan üniversiteye
Adana Final Okulları, başarılarla dolu 5 yılı geride bırakırken 2015-2016 eğitimöğretim yılına da 7 Eylül 2015 Pazartesi günü başlıyor. Adana Final Okulları'nda anasınıfı ve ilköğretim birinci sınıf öğrencileri için 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk ders zili 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü çalacak. Okulla yeni tanışacak minik öğrencilerin okula alışmasını sağlamak amacıyla uygulanacak Uyum Haftası programı bir hafta sürecek.

35 YILLIK FİNAL TECRÜBESİ

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, 35 yıllık Final tecrübesini çalışmalarına yansıtan Adana Final Okulları'nın iz açan bir okul olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini vurgulayarak, "Yeni eğitim öğretim yılına, 2015 TEOG'da Türkiye 1. si çıkarmanın haklı gururu ile başlıyoruz. 2013 LYS Türkiye 1. liğinin ardından bu yıl da Adana'ya böyle bir sonuç kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Anaokulundan başlayıp üniversiteye öğrenci yetiştirdiğimiz okulumuzda yaz dönemi boyunca öğrencilerimiz için hazırlıklar yaptık, öğrencilerimizle bir arada olmayı bekliyoruz" diye konuştu.

TÜM DETAYLAR DÜŞÜNÜLÜYOR
2014-2015 eğitim öğretim yılında Türkmenbaşı Bulvarı'nda eğitime başlayan Final Anaokulu'nun da 2015-2016 eğitim öğretim yılında 2'nci yılına daha güçlü bir giriş yaptığının altını çizen Şevket Ertem, "Anaokulu, ilkokul, ortaokul, fen lisesi ve Anadolu lisesi olarak eğitim verdiğimiz Adana Final Okulları'nda öğrencilerin sınav başarısı kadar yaşam başarısını da önemsiyoruz. Çocuklarımızın yarınlara en iyi şekilde hazırlanması için en ince detayları düşünerek hareket ediyoruz. Biz bu işi bilerek, severek ve isteyerek yapıyoruz. Bu okulda öğrencilerimiz her alanda Finalli olmanın ayrıcalığını hissediyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anaokulundan üniversiteye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN