Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salt: İstikrar seçimi olacak

Giriş Tarihi: 29.8.2015
Salt: İstikrar seçimi olacak

AK Parti eski Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, 1 Kasım'da yapılacak seçim için "Bu seçim istikrar m yoksa istikrarsızlık mı olacak, halk buna karar verecek" dedi

Türkiye 1 Kasım'da erken seçime gitmeye hazırlanırken, AK Parti eski Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, seçimin önemine vurgu yaptı. Salt, "Bu seçim istikrar mı yoksa istikrarsızlık mı olacak, halk buna karar verecek" dedi. Ülkenin içinde bulunduğu kaos ortamının ancak ve ancak AK Parti hükümeti ile son bulacağını belirten Salt şöyle konuştu:

AK PARTİ ÇÖZER
"Bizim hükümetimiz döneminde silahlar susmuş, şehit haberleri son bulmuştu. Anaların gözyaşı son bulacak diye çıktığımız bu yolda başarılı olmuştuk. Ancak bugün gelinen noktada terör yeniden hortladı, Türkiye her gün yeni bir şehit haberi ile güne uyandı. Bu duruma son verecek parti yine AK Parti'dir. Dün bu sorunu nasıl çözdüysek, bugün de aynı sorunu çözebilecek güce ve projelere sahibiz."

12 YIL İSTİKRAR VARDI

1 Kasım'da yapılacak olan seçimin istikrar mı yoksa istikrarsızlık mı seçimi olacağını da söyleyen Salt, "Halkımız istikrardan yana oy kullanmak istiyorsa bunun adresi AK Parti'dir. Bizim iktidar dönemimizde ülkenin geldiği nokta belli. Yapılan hizmetler ortada. Hizmetten rahatsız olanlar, ülkedeki barış ve kardeşlikten rahatsız olanlar bizi engellemeye çalışıyorlar. İnşallah bu seçimde bu kişilere fırsat vermeyecek bir şekilde sonuç çıkar ve Türkiye yeniden istikrarına kavuşur. Seçimde inşallah milli irade tecelli edecek. 12 yıl bu ülkede istikrar oldu. Önümüzdeki 1 Kasım istikrar mı yoksa istikrarsızlık mı seçimi olacak" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salt: İstikrar seçimi olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN