Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakemlerin sezonu açıldı

Hatay bölgesi hakemleri yeni sezonu açtı. Dernek Başkanı Kemal Akıncı, "Futbol hakemliği, eşitliğin, adaletin ve tarafsızlığın sembolüdür" dedi

Giriş Tarihi: 3.9.2015
Hakemlerin sezonu açıldı
Hatay bölgesi hakemleri, Antakya Atatürk Stadyumu'nda gerçekleşen törenle 2015-2016 sezonunu açtı. Sezon açılışına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Öztürk, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Dernek Başkanı Kemal Akıncı, İl Hakem Kurulu Başkanı Şenol Koyuncuoğlu ile hakemler katıldı.

GÜVENİMİZ TAM

Futbol hakemliğinin sahada karar vermek değil, aynı zamanda Hatay Futbol Hakemliği'nin geleceğine dair de bir karar olduğuna dikkat çeken Kemal Akıncı, "Futbol hakemliği, eşitliğin, adaletin ve tarafsızlığın sembolüdür. Bu işi hakkıyla geçmiş dönemler yerine getirdiğiniz gibi bundan sonra da yerine getireceğinizden eminiz. Size olan güvenimiz tamdır" dedi.

HAKEMLİK ZOR BİR MESLEK

Hatay'da futbolun gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Futbol Tertip Kurulu Başkanı Müfit Tatlı, "Hakemlik mesleği çok zor bir meslektir. Hakem arkadaşlarımız her zaman dik dursunlar. Bizler her zaman yanlarındayız. 2015-2016 sezonunun hakemlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakemlerin sezonu açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN