Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Kentin gelişimi için güç birliği yapılmalı"

ÇGC'yi ziyaret eden AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Ankara'da güçlü bir Adana lobisi oluşturmak gerektiğini söyleyerek "Hepimiz hazır olmalıyız" dedi

Giriş Tarihi: 7.9.2015
Kentin gelişimi için güç birliği yapılmalı
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, iktidar ve muhalefet milletvekilleri olarak kentin gelişimi için el ele verilmesi ve güç birliği yapılması gerektiğini söyledi. Küçükcan, "7 Haziran seçimlerinde seçilen tüm milletvekillerimizle görüşerek bu düşüncemi paylaşmak ve hep birlikte bunun için çaba harcamayı istedim ama kısmet olmadı. 1 Kasım'da tekrar parlamento çatısı altında olursak Adana milletvekillerimizin tamamı ile bu konuda samimi yaklaşımımı sürdüreceğim" dedi.

DÜZEYLİ KAMPANYA
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek Başkan Cafer Esendemir ile görüşen AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan, 1 Kasım seçimlerinde tüm siyasi parti mensuplarının, daima birbirlerinin yüzüne bakabilecek düzeyde bir kampanyası yürütmelerini arzuladığını ifade etti. Adana'nın, potansiyeli büyük bir kent olduğuna vurgu yapan Küçükcan, şöyle konuştu:

ADANA İÇİN BİRLİKTE
"Adana imkanları büyük bir kent ama sorunları da çok fazla. Bu yüzden tüm seçilen milletvekillerinin ortak noktası Adana olmalı. Ankara'da güçlü bir Adana lobisi oluşturmalıyız. Kısmet olur tekrar seçilirsem, milletvekili seçilen arkadaşlarımla her zaman Adana için görüşeceğim. El ele verirsek, Adana'mızın çözüm bekleyen sorunlarını çözeriz. Bir bakanın yanına 5 milletvekili ile gitmek başka farklı partilerden 14 milletvekili ile gitmek başka"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kentin gelişimi için güç birliği yapılmalı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN