Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mutlu evliliğin sırları anlatılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Evlilik Okulu'na 400 kişi kayıt yaptırdı. Okulda mutlu evliliğin sırları anlatılıyor

Giriş Tarihi: 8.9.2015
Mutlu evliliğin sırları anlatılıyor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin mutlu evliliğin sırlarının ailelere öğretilmesi hedefiyle kurduğu Evlilik Okulu düzenlenen törenle hizmete girdi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği okula 400 kişi kayıt yaptırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Necip Fazıl Kültür Merkezi'ndeki törende evliliğin kutsal olduğunu, belediyenin bu konuda büyük özveri gösterdiğini söyledi.

OKUL BÜYÜYECEK

Belediye Başkanı olarak hafta sonları nikah törenlerine davet edildiğini hatırlatan Erkoç, "Yeni ailelerin kurulmasını ve evlilik kurumunu çok önemsiyoruz. Bu evlilik okulunun da bizim için kutsal bir görev olduğuna inanıyoruz. Hedefimiz, huzurlu olan Kahramanmaraş'ı Türkiye'nin en huzurlu kenti haline getirmek. Evlilik Okulu'nu geliştirip, daha fazla insana cevap vermeye çalışacağız ve burayı bir akademi haline getirme gayreti içerisinde olacağız" dedi.

GÜVENÇER'DEN BÜYÜKŞEHİR'E ÖVGÜ
Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer de her şeyin olduğu gibi devletin de sınırlarının da bulunması gerektiğini belirterek, aile mahremiyetinin en önemli sınırlar arasında yer aldığını ifade etti. Vali Güvençer, "Bizim ortak değerlerimizin ürettiği aile gibi bir mukaddes kurumla ilgili eğitim çalışmasını da bizler adına bu değerleri yaşatmak için güç vermekle görevli bir belediyeye sahip olmaktan dolayı mutluluk duymamız gerekiyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mutlu evliliğin sırları anlatılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN