Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukobirlik'teki dev fuar açılıyor

Giriş Tarihi: 16.9.2015
Çukobirlik'teki dev fuar açılıyor

Çukobirlik'in Adana-Mersin yolu üzerindeki tesislerinde düzenlenecek olan Uygulamalı Çukurova Tarım Fuarı 16-20 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere açılacak

Uygulamalı Çukurova Tarım Fuarı, ELKA Fuarcılık tarafından, 16 - 20 Eylül 2015 tarihleri arasında, Çukobirlik'in Adana- Mersin yolu 19'uncu kilometresindeki tesislerinde yapılacak. Fuar, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, KOSGEB, DOĞAKA destekleri ve ÇUKOBİRLİK işbirliği ile yapılıyor. Çukurova'nın en büyük illeri olan Adana ve Mersin başta olmak üzere bölgeye hitap edecek fuar, diğer tarım fuarlarından farklı olarak, firmalara hem kapalı sergileme hem de uygulama imkanı sunacak demonstrasyon alanları ile dikkat çekiyor.

UYGULAMA TARLASI PROJESİ

ELKA Fuarcılık Genel Müdürü M. Bülent Yamaç, "Alışılan fuarcılık anlayışına farklı bir soluk getirmek için yola çıktık. Ürün ve hizmeti sergilemenin ötesine geçmek için Elka Fuarcılık, 22 bin metrekare kapalı alan yanında 5 bin metrekare açık sergileme alanı ve 80 dönümü kapsayan fuarda, dünyaca ünlü gelişmiş fuarların vazgeçilmezi olan 'Uygulama Tarlası' projesini hayata geçiriyor" dedi.

ÇEKİLİŞLE TRAKTÖR VERİLECEK
Sadece 60 gün içinde hedeflenen tüm alanın satışlarının bittiğini kaydeden Yamaç, "Çukurova Tarım Fuarı'na destek veren 230 firma ve firma temsilcisi başta olmak üzere, tüm çiftçilerimize, iş dünyasına, bürokrat ve STK temsilcilerine teşekkür ediyoruz" dedi. Fuara KKTC, Irak ve İran başta olmak üzere yurtdışından ve yurt içinden toplam 50 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Fuarda, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kayıt sistemlerinden herhangi birine kayıtlı olan çiftçiler arasında yapılacak çekilişle traktör ve ekipman hediye edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukobirlik'teki dev fuar açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN