Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SANKO'da ilk dersi Prof. Dr. Sınav verdi

Giriş Tarihi: 1.10.2015
SANKO'da ilk dersi Prof. Dr. Sınav verdi
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, SANKO Üniversitesi'nin, "30 yıldır hayal ettikleri" proje olduğunu söyledi. Sanko Üniversitesi'nde 2014-2015 akademik yılının başlaması dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Adil Konukoğlu, "Öncelikle bayramınız kutlu olsun. İnşallah ülkemize huzur, barış, birlik ve beraberlik getiren bir dönem içerisine gireriz. Temennimiz bu ülkenin dünyanın liderleri arasına girmesidir" dedi.

STANDART YÜKSELİYOR
"30 yıla varan hayalimiz olan SANKO Üniversitesi'nin ikinci akademik yılının ilk dersinde bulunmak üzere aranızdayım" diyen Adil Sani Konukoğlu, üniversite kurmaktaki amaçlarının, tıp ve sağlık bilimleri alanında nitelikli mezunlar vererek ülkenin bu alanda standardının yükselmesine katkı sağlamak olduğunda dikkati çekti. Türkiye'nin birliği ve bütünlüğüne destek olmak, bunu sağlamak için emek vermenin tek amaçları olduğuna işaret eden Konukoğlu, "O da Türkiye'yi kalkındırmaktır. Bunun gerçekleşmesi için de yapılması gereken herkes elinden gelenin en iyisini yapmasıdır" dedi.

KURGUSU FARKLI

Törende ilk dersi veren SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav da bir insanın 40 yıl öğretim üyeliği yapsa bile öğrencilerin karşısına çıkınca heyecanlandığını anımsattı. Prof. Sınav, SANKO Üniversitesi'nin eğitim tarzını klasik anlayıştan farklı kurguladıklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SANKO'da ilk dersi Prof. Dr. Sınav verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN