Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni öğrenciler HKÜ'yü tanıyor

Giriş Tarihi: 1.10.2015
Yeni öğrenciler HKÜ'yü tanıyor
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), bu yıl kayıt yaptıran öğrencileri için üniversiteyi ve Gaziantep'i tanıtmak amacıyla, 4 gün sürecek kapsamlı bir "Öğrenci Oryantasyon Programı" gerçekleştiriyor. Yeni HKÜ öğrencileri bu program vesilesiyle yeni arkadaşlarıyla tanışmanın yanı sıra üniversitelerinin tüm birimlerini ve hocalarını tanıma fırsatı yakalayacak, HKÜ Uluslararası İlişkiler Ofisi, HKÜ Öğrenci Kulüpleri ve kazandıkları fakülte/ bölümler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olacak ve böylece kampüs hayatının mini bir provasını yapma imkanı bulacak.

HER YÖNÜYLE TANITIM
Öğrenci Oryantasyon Programı'nda konuşma yapan HKÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü M. Salih Yoğun, "INT 100 Üniversite Hayatına Giriş" sunumuyla öğrencileri bilgilendirerek; "Zorlu bir süreç sonunda HKÜ'ye yerleşerek bu büyük ailenin bir ferdi olmanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Bu programlarda üniversite yaşamına uyum sürecinde ihtiyacınız olan her türlü konuda bilgiler sunulacak ve HKÜ'yü her yönüyle tanıyacaksınız" dedi.

DİNAMİK BİR EĞİTİM KURUMU

Hasan Kalyoncu Üniversitesi olarak öğrencileri hayata hazırlarken, aynı zamanda kişisel gelişimlerine ve kariyer planlarına da yardımcı olduklarını söyleyen Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz, HKÜ'ye yeni katılan öğrencilere şöyle hitap etti: "2008 yılında kurulan, ilk öğrencilerini 2010 yılında alan ve ilk mezunlarını 2015 Mayıs ayında veren genç bir üniversiteyiz. HKÜ genç ve dinamik bir eğitim kurumudur. Eğitim hayatınızın sonunda size verilecek olan diplomalar sizi bir meslek sahibi yapacaktır ama daha önemlisi sizlerin vizyon sahibi, topluma yön veren bireyler olarak yetişmenizi sağlayacaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni öğrenciler HKÜ'yü tanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN