Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Dağlı: Belen hizmete layık

Giriş Tarihi: 6.10.2015
Başkan Dağlı: Belen hizmete layık

Hatay'ın Belen ilçesi AK Parti İlçe Başkanı Nihat Dağlı, ilçenin büyük yatırımlara ihtiyacı olduğunu belirtirken "Belen büyük hizmetlere layık" diye konuştu

Amanos Dağları'nın karayoluyla aşılması için tek geçit yeri olan Belen'de AK Parti İlçe Başkanlığını yürüten Nihat Dağlı ilçenin gelişmesi için 5 yıldır verdiği mücadeleyi sürdürüyor. Nihat Dağlı, serin havası ve soğuk suyunun yanı sıra marka değeri olan organik ürünleriyle tanınan ilçenin yatırımlara ihtiyaç duyduğunu belirtirken "Belen büyük hizmetlere layık" dedi.

BİRÇOK EKSİK GİDERİLDİ

AK Parti'li Belediye Başkanı Adnan Vurucu ile birlikte hareket ederek ilçenin yaşam kalitesini artırmaya çalıştıklarını vurgulayan Dağlı "Hükümetimizin de desteği ile buraya yeni yatırımlar ve hizmetler geliyor. Bu kapsamda yapılan okullar, sağlık tesisleri, cami ve yollar eksiklerimizi biraz olsun giderdi. Ancak çok daha büyük yatırımlara ihtiyacımız var. Çünkü devletine ve ülkesine bağlılığıyla tanınan, her zorluğa göğüs gerip, ayakta kalmak için mücadele veren Belen halkı ve Belen buna layıktır" dedi.

BÜYÜKŞEHİR BELEN'İ UNUTMASIN
Nihat Dağlı şöyle devam etti: "Milletvekili ve bakanlarımızın desteği ile 500 kişi kapasiteli spor salonu yapıldı, ayrıca Halil Bey Mahallesi'ne Anadolu Teknik Meslek Lisesi açıldı, Tosyalı Holding'in desteği ile Tosyalı Camisi yapıldı. Sağlık ocağının kapasitesini artırılmasını sağladık, devlet hastanesi yapılması için çaba harcıyoruz. TOKİ tarafından yeni binalar yapılması için uğraşıyoruz. İskenderun Üniversitesi'ne bağlı Teknik Meslek Yüksekokulu'nun da Belen'e yapılacak olması ayrı bir sevincimiz. Bizlerin bu çabasına karşılık olarak Hatay Büyükşehir Belediyesi'nden de ilçemizi ihmal etmemesini ve ihtiyaç duyulan yatırım ve hizmetleri geciktirmeden gerçekleştirmesini bekliyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Dağlı: Belen hizmete layık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN