Elvan: Ortak aklı çalıştıracağız

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, yeni dönemde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile ortak aklı harekete geçireceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 9.10.2015
Elvan: Ortak aklı çalıştıracağız
Türkiye'yi ulaştırma alanında çağ atlatan isimlerin başında gelen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Elvan, "Yeni dönemde Başkan Burhanettin Kocamaz ile birlikte ortak aklı harekete geçirerek, bir bütün halinde çalışacağız" dedi.

ORTAK HEDEFİN ÖNEMİ

MHP'li Başkan Burhanettin Kocamaz tarafından karşılanan Elvan, birlik ve bütünlüğü güçlendirici girişimlerin son derece önemli olduğunun altını çizdi. Bu noktadaki duyarlılığın bir bütün halinde sürdürülmesi gerektiğini vurgulayan Elvan, "Çukurova Bölgesel Havalimanı'nın Mersin'e en kısa zamanda kazandırılması lazım. Bu konu, turizm, sanayi ve tarım açısından çok önemli. Bizler bu işin takipçi olacağız. Birlikte çalışacağız, birlikte bu işlerin üstesinden gelmeye çalışacağız" diye konuştu.

BAŞKANIN 1 KASIM TEMENNİSİ

Başkan Burhanettin Kocamaz ise 1 Kasım seçimlerinin ardından Türkiye'nin rahata ermesini temenni etti. Kocamaz şöyle konuştu: "Partileri seçim döneminde kullanıp ondan sonra daha iyi mücadele edersek Mersin daha iyi yerlere gelebilecek. Bu kadar şehit hadisesinden, bu kadar kandan sonra herkes biraz daha duyarlı, ülke menfaati doğrultusunda bazı çekincelerinden arınarak ülkenin birlik ve bütünlüğü için birleşecektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elvan: Ortak aklı çalıştıracağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN