Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçükcan: AK Parti istikrarın tek adresi

AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, "AK Parti kalkınma ve istikrarın adresidir" dedi. Küçükcan, partisinin 80 yılda yapılamayanları 13 yılda hayata geçirdiğini söyledi

Giriş Tarihi: 11.10.2015
Küçükcan: AK Parti istikrarın tek adresi
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, Kozan ilçesinden başladığı seçim çalışmalarına sırasıyla İmamoğlu, Ceyhan, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerinde devam etti. Milletvekili Talip Küçükcan, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Küçükcan, "AK Parti 13 yıllık hükümeti döneminde, 80 yılda yapılamayan hizmetleri yaptı. 80 yılda Türkiye'de 450 bin öğretmen atanabildi. AK Parti sadece 13 yılda 550 bin yeni öğretmen atadı. Yine 80 yılda 79 üniversite açıldı. AK Parti ise 13 yılda 110 yeni üniversite açtı. Bu bir sessiz devrimdir. AK Parti kalkınma ve istikrarın tek adresidir" dedi.

HİZMETİ TAKDİR EDİYOR

AK Parti'nin gücünü her zaman milletten aldığını söyleyen Küçükcan, "2002'de 'Biz 2023'ü düşünüyoruz dedik. Hatta 2053, 2071'i düşünüyoruz dedik. Bize inanmak istemediler. 'Böyle bir şey mümkün olur mu?' dediler. Çünkü her bir buçuk yılda hükümetler değişiyor, darbeler oluyor, koalisyonlar bozuluyordu. Siyasi istikrar diye bir şey kalmamıştı. Ama biz uzun vadeli planlar olur dedik. Bu millete hizmet ederseniz, bu millet de bunun takdirini yapar. O nedenle 2002, 2007 ve 2011'de milletimiz bize güvendi ve AK Parti'yi iktidara taşıdı" şeklinde konuştu.

'KENDİ SAVUNMA SANAYİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ'
Milletvekili Küçükcan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bakın AK Parti'nin yaptığı güzel bir şey daha var. Türkiye 1973-1974'de Kıbrıs'a çıkarma yaptığında ne oldu? 'Ambargo' dediler. Güya dost ülkeler 'Biz silah vermiyoruz. Biz size gemi vermiyoruz. Uçak vermiyoruz. Tank vermiyoruz' dediler. Elimizi kolumuz bağlandı. Şimdi ne yapıyoruz? Savunma sanayimizi kurduk, geliştirdik ve üretim yapıyoruz. Silahlarımızı kendimiz imal ediyoruz. Daha Bayraktar adlı gemiyi yeni indirdik denize. Bu çok önemli gelişme. Türkiye bağımsızlaşıyor bu konularda. Bizim de bunu yapan siyasi liderlere omuz vermemiz lazım. Siz 'Benim bir tane oyum var. Neyi değiştirir?' diyebilirsiniz. Çok şey değiştirir bir oy. Hem birer oy diye düşünmeyeceğiz. Senin eşin var, çocuğun var, amcan var, dayın var."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçükcan: AK Parti istikrarın tek adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN