Konukoğlu'na pastalı sürpriz

Giriş Tarihi: 27.10.2015
Konukoğlu'na pastalı sürpriz

Sanayici Abdulkadir Konukoğlu, Konya'da verdiği konferans sırasında sürpriz doğum günü kutlamasıyla karşılaşınca şaşkınlık ve mutluluğunu gizleyemedi

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından Konya'da düzenlenen, "1'inci Uluslararası Uygulamalı Bilimler Kongresi" kapsamındaki, "Sosyal Sermaye" konulu oturuma konuşmacı olarak katıldı. Konukoğlu'na konuşmasını sonunda pastayla doğum günü sürprizi yapıldı.

"KARDEŞLERİMLE BAŞARDIK"
Vali Muammer Erol, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü'nün de katıldığı toplantıda, SANKO Holding kurumsal tanıtımı ve Onursal Başkan Konukoğlu'nun özgeçmiş görseli izlendi. Hayat hikayesini her izlediğinde hep aynı heyecanı duyduğunu belirten Konukoğlu, "Her seferinde kendime sorarım; bu başarıyı ben mi sağladım? Bu noktaya elbette ki kolayına varmadım. Kardeşlerimle el ele vererek bu başarıyı sağladık" dedi.

"YERLİ OTOMOBİLİ DESTEKLİYORUM"

Konukoğlu katılımcıların yerli otomobile ilişkin yönelttiği soruya, "Yerli otomobil için adım atıldı. Hem de çok güçlü bir adım. El iyisi olmaktan vazgeçelim. Herkes çamur atıyor. Bize düşen hortumu musluğa takıp, o çamurları yıkamak olmalı" yanıtını verdi. Bu arada yerine geçmek isteyen Konukoğlu, Gaziantep yöresinin "Haşıl" türküsü eşliğinde sahneye getirilen doğum günü pastası sürprizini yaşadı. Rektör Prof. Dr. Muzaffer Şeker ve Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü ile birlikte doğum günü pastasını kesen Konukoğlu, doğum günü etkinliği dolayısıyla teşekkürlerini sundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konukoğlu'na pastalı sürpriz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN