Altunkaya ihracatıyla Türkiye'ye kazandırıyor

Altunkaya Şirketler Grubu ihracattaki gücünü, 2014 yılı ihracatçıları arasında 27'nci olarak kanıtladı. Grup 2014 yılında 406 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 28.10.2015
Altunkaya ihracatıyla Türkiye'ye kazandırıyor
Altunkaya Şirketler Grubu faaliyet gösterdiği iç ve dış pazarlarda sürekli gelişim ve büyüme içerisinde, hedefleri doğrultusunda ihracattaki gücünü 2014 yılı ihracatçıları arasında 27'nci oldu. Grup 2014 yılında 406 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.

İHRACAT LİDERİ
Faaliyet gösterdiği her sektörde rekabetçi şekilde büyüme hedeflerini bir bir gerçekleştiren Altunkaya Grup, 2014 yılında meyve sebze mamulleri kategorisinde Türkiye ihracat birincisi, hububat bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri sektöründe Türkiye ihracat ikincisi, zeytin ve zeytinyağı sektörü Türkiye ihracat ikincisi ve tekstil ve tekstil ve hammaddeleri sektöründe ihracat 5'incisi olmayı başardı.

KAHVEDE MARKALAŞTI
İç pazarda da faaliyetlerini aralıksız devam sürdüren Altunkaya, Mahmood Coffee markasıyla her gün biraz daha büyüyen hazır kahve sektörünün önemli markalarından biri oldu. Grup ihracat kanalında hazır kahve sektöründe gösterdiği başarıyı Türkiye'nin kendine özgü dinamiklerine göre yorumlayarak Türkiye'nin en çok tercih edilen dört kahve markasından biri konumuna geldi.

2 BİNDEN FAZLA ÇALIŞANI VAR
Uluslararası rekabetin gittikçe kızıştığı ve zorlaştığı, çevremizdeki ülkelerdeki siyasi istikrarsızlıkların devam ettiği, petrol ve döviz fiyatlarının istikrarsız olduğu bu süreçte Altunkaya Şirketler Grubu istikrarlı bir şekilde büyümeyi başarabildi. Grubun faaliyet gösterdiği yedi sektör, sahip olduğu ondan fazla marka ve binden fazla ürünün tüm yönetim, geliştirme ve pazarlama aktivitelerini başarıyla gerçekleştiren 2 binin üzerinde çalışanı bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altunkaya ihracatıyla Türkiye'ye kazandırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN