Enerji tüketicisinden AKEDAŞ'a güven tam

AKEDAŞ Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, enerji tüketicisinin AKEDAŞ markasına güven duyduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 29.10.2015
Enerji tüketicisinden AKEDAŞ'a güven tam
AKEDAŞ Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, tüketicilerin beklentilerinin sürekli olarak değiştiğini ve piyasayı iyi okuyan bir oyuncu olmak gerektiğinin bilinci ile hareket ettiklerini vurguladı. Tanış, "Tüm taraflara hesap verebilir ve disiplinli satışları gerçekleştirebilmek için enerji sektöründe seçkin bir marka olabilmek hayati önem taşır. Bunda en önemli unsur tüketicinin güvenini kazanmaktır. AKEDAŞ'ın kırmızı çizgilerinden biri budur" dedi. Tanış, enerji tüketicisinin AKEDAŞ markasına güvendiğini kaydetti.

SAP ERP PROJESİ ENTEGRE OLDU

SAP İş ortağı ALFA Yazılım ile birlikte yürütmekte oldukları SAP ERP projesini başarı ile canlı kullanıma aldıklarını, lojistikten insan kaynakları yönetimine kadar birçok kurumsal SAP uygulamasını AKEDAŞ'ta başarıyla entegre ettiğini vurgulayan Tanış, Temmuz ayı başında canlı kullanıma geçen proje kapsamında kurumun iş süreçleri özelinde hayati önem taşıyan birçok yönetim uygulamasını hayata geçirdiklerini söyledi. Medine Tanış, proje çerçevesinde perakende şirketinde mali işler, maliyet muhasebesi, satın alma, insan kaynakları modüllerinin implementasyonunun gerçekleştirildiğini belirtti.

CANLI GEÇİŞ HAZIRLIĞI

2016'nın ilk gününden itibaren müşterilere hizmet verecekleri kısım olan IS-U tarafının da canlı geçişinin olacağını ileten Medine Tanış, hummalı bir hazırlık içinde olduklarını ancak tam o tarihte geçiş sırasında birkaç küçük sorun çıksa da müşterilerine bu sorunu taşımayacak şekilde planlamalarını yaptıklarını ifade etti. Yazılım değişikliklerinde aksiliklerin her zaman olabilme ihtimalinin olduğunu da değerlendiren Tanış, olası aksiliklerin yaşanması durumunda da kriz yönetimi çalışmalarını yaptıklarını, müşterilerinin daha iyi hizmet alacakları bu yazılıma geçişte kendilerine anlayış göstereceklerinden emin olduklarını iletti.

TÜKETİCİYE GÜVENLİK UYARISI

Enerji satışı konusunda aracı hiçbir firma ile anlaşmalarının olmadığını, tüm faaliyetleri kendi personelleri ile yaptıklarını söyleyen AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş Genel Müdürü Medine Tanış, son günlerde vatandaşların, telefonla elektrik satışı konusunda arayan kişilere karşı dikkatli olunması gerektiğini söyledi. Tanış "Hiç kimsenin AKEDAŞ'ın kendilerine daha fazla bedelle fatura ettiğini söyleyen kişilere itibar etmemeleri gerekir. Bu konuda en detaylı bilgi için Tüketici İşlem Merkezlerine gelip bilgi alabilirler. Güler Yüzlü Hizmetler Servisimiz 444 46 02'yi bu konuda her zaman arayabilecekler. AKEDAŞ'a uğramadan herhangi bir tedarikçi ile anlaşılmaması gerek. Özellikle bölgenin firması olması nedeniyle güvenilir limanın AKEDAŞ olduğunu ifade etmek isterim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Enerji tüketicisinden AKEDAŞ'a güven tam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN