Güngör ailesinden dev yatırım geliyor

Hatay'ın yatırımcı kurumlarından Güngör Şirketler Grubu, Ottoman AVM Otel projesi ile ülke ve bölge ekonomisine büyük bir katkıda daha bulunmaya hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 3.11.2015
Güngör ailesinden dev yatırım geliyor
Güngör Şirketler Grubu Hatay'da dev yatırımlara imza atmaya devam ediyor. Grup, şimdi de Ottoman AVM Otel projesi ile Hatay ekonomisine büyük bir katkı sunmaya hazırlanıyor. Otoman AVM ve Otel projesinin tanıtım toplantısını gerçekleştiren Güngör Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Güngör, ayrıca güneyin yaşam merkezi olacağına inandıkları 963 konutluk Güngör Termal Rezidans projesini de hayata geçireceklerini söyledi.

KABA İNŞAATI BİTTİ

Büyük Antakya Oteli'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında kaba inşaatını tamamladıkları Ottoman AVM Otel hakkında bilgi veren Kenan Güngör, "Otoman AVM ve Otel projemizi zemin artı 3 kat olarak planladık. Mayıs 2016'da açılacak olan yeni bölge hastanesinin tam karşısında inşaatı devam eden Ottoman AVM ve Otel yatırımımızın yanı sıra 963 konutluk Güngör Termal Rezidans'ın da inşaatına 2016'nın şubat ayında başlayacağız ve 18 ayda tamamlayacağız" dedi.

6 BİN KİŞİYE İSTİHDAM

Kenan Güngör, "Bu projelerimiz en az 6 bin kişiye istihdam ve ekonomiye büyük katkı sağlayacaktır. Güngör kardeşler olarak her türlü yatırımlarımızı güzel Hatay'ımıza yaptığımız için çok mutluyuz ve bundan sonra da yatırımlarımıza devam edeceğiz" diye konuştu. Tanıtım toplantısına Güngör Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Temsilcisi Ömercan Güngör, Genel Koordinatör Teyfik Temiz, Güngör Termal Rezidans, Ottoman AVM ve Otel Tanıtım ve Satış Müdürü Sezgi Güngör de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güngör ailesinden dev yatırım geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN