Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş'ta edelerin büyük zaferi

Giriş Tarihi: 3.11.2015
Kahramanmaraş'ta edelerin büyük zaferi
TEK başına iktidara gelen AK Parti, Kahramanmaraş'ta oy oranını yüzden 61,04'ten yüzde 71,70'a çıkarırken, bir önceki seçime göre 6 olan milletvekili sayısı 7 oldu. AK Parti'nin seçim başarısını Kahramanmaraşlılar, İl Başkanlığı önünde toplanarak kutladı. Coşkulu kalabalığa seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Kazanan milletimizdir, demokrasidir" diye konuştu.

ÇALIŞMAYA DEVAM
Erkoç şöyle devam etti: "Bu millete 7 Haziran'dan sonra ortaya çıkan kaosu ve kendisine yapılanları ve yapılmak istenenleri hamd olsun çok iyi analiz etti. Kahramanmaraşlı hemşerilerim Allah'a şükür hep beraber, istikrar ve iktidar için çaba gösterdi ve bunu da hamdolsun başardı. AK Parti'nin Ak kadroları bu millet için çalışmaya, düşünmeye ve hedef koymaya devam edecektir." Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu "Kazanan Türkiye olmuştur. Kazanan bu topraklarda yaşayanlar olmuştur. Ortaya çıkan istikrar, istikbali için çalışanların önünü açmıştır" dedi. Narteks Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Narlı ise 3 Kasım 2002'de Anadolu ihtilali yapan seçmenin 1 Kasım 2015'te de sandık devrimi yaptığını söyledi. Narlı, "AK Parti 7 Haziran'da aldığı oy oranını tüm tahminlerin üzerinde tüm anketleri alt üst eden bir zafere imza attı. Yeni hedefler yeni iş, aş demektir. Ortaya çıkan tabloda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

VATANDAŞ YANIT VERDİ

Arıkan Mensucat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arıkan ise şunları söyledi: "Türkiye'yi istikrarsızlaştırmaya yönelik yapılan çalışmalara vatandaşlar milli iradeyle dimdik ayakta durarak cevabını verdi. Seçmen, istikrar, huzur ve güven istediğini güçlü bir şekilde ortaya koydu. Bana göre kazanan yeni Türkiye oldu. Sonuçlara 'Bugün yenilen yoktur kazanan vardır, kazanan milletimizdir, demokrasidir. Bugün demokrasimizin milletimizin zafer günü' diye bakmak gerekir"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'ta edelerin büyük zaferi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN