Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çelikcan: Her şeyin başı eğitim

Yüreğir Belediyesi tarafından açılan "Eğitime destek" kurslarına katılan öğrencilerin kitaplarını Başkan Mahmut Çelikcan dağıttı

Giriş Tarihi: 5.11.2015
Başkan Çelikcan: Her şeyin başı eğitim
Adana'da Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde 6-7- 8. sınıflara yönelik her yıl düzenlenen 'Eğitime Destek Kursları' bu yıl da başladı. 10 adet kültür evinde verilen kurslara katılan bütün öğrencilerin eğitim setleri Yüreğir Belediyesi tarafından karşılandı. Fatih Sultan Mehmet Kültür Evi'nde, öğrencilerin eğitim setlerini dağıtan Başkan Mahmut Çelikcan, "Her şeyin başı eğitim" dedi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışma yapıldığını belirten Başkan Çelikcan, "Bizlere destek veren milli eğitim camiamıza da teşekkür ediyorum" diye konuştu.

HAYATA HAZIRLANIYORLAR
Öğrencilere kitaplarını dağıtan Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Amacımız çocuklarımızın güzel okullar kazanmaları ve devletine, milletine, ailelerine faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak" şeklinde konuştu. Kültür evlerinin Yüreğir halkının hizmetinde olduğunu belirten Mahmut Çelikcan, şöyle konuştu: "Bütün kültür evlerinde meslek edindirme kursu ve hobi kurslarının yanı sıra eğitime destek kursları da veriyoruz. Binlerce öğrencimiz bu kurslardan ücretsiz faydalanıyor. Burada öğrencilerimiz hem hayata, hem sınavlara hazırlanıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çelikcan: Her şeyin başı eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN