Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarih 1 Kasım'ı unutmayacak

Tarih 1 Kasım'ı unutmayacak

Mersin ve ilçelerinde teşekkür turuna çıkan AK Parti Milletvekili Lütfi Elvan, "Demokrasi tarihimiz 1 Kasım seçimlerini altın harflerle yazacaktır" dedi

AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, "Sandıktan çıkan sonuçla ülkemize sahip çıkıldı. Tarih, 1 Kasım seçimlerini unutmayacak. Demokrasi tarihimiz, 1 Kasım seçimlerini altın harflerle yazacak" dedi. Seçim zaferin ardından teşekkür turuna çıkan Elvan, AK Parti Mersin İl ve Yenişehir İlçe başkanlıklarının yansıra Tarsus ve Anamur'u ziyaret ederek partililerle kucaklaştı.

"BİZİMLE OLACAKLAR"
AK Parti İl ve Yenişehir İlçe Başkanlığını ziyaretinde elde edilen başarı nedeniyle partililere teşekkür eden Elvan, oy veren-vermeyen herkese kucak açtıklarını açıkladı. Elvan, "O kardeşlerimiz neleri başardığımızı görecekler. Ve inanıyorum ki, yarın o kardeşlerimiz de bizimle birlikte olacaklar. Sizler, Türkiye'nin kargaşa ortamına itildiği bir dönemde ülkeye sahip çıktınız" diye konuştu. Anamur'da da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan AK Parti Milletvekili Lütfi Elvan, ilçenin tüm sorunlarını çözüleceğini ve yeni yatırımların yapılacağı müjdesini verdi. Anamur Limanı projesinin hazır olduğunu ve çok yakında ihaleye çıkacağını belirten Elvan, iki yıl sonra Anamur'un Türkiye'nin Akdeniz ülkelerine açılan kapısı haline geleceğini sözlerine ekledi.

MİLLETİN TOKADI:
Seçim öncesinde bazı kesimlerin, 'AK Parti'nin sonu geliyor' algısını yaratmaya çalıştığını anımsatan Elvan, şöyle konuştu: CHP ile HDP'nin koalisyon yapmasını istediler ve tüm propagandalarını bunun üzerine inşa ettiler. Milletimiz öyle bir tokat vurdu ki, o karanlık odaklar nereden geldiklerini şaşırdı.. Onların bir hesabı vardı ve o hesap ülkedeki terörün devam etmesiydi. Amaçlarına ulaşamadılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarih 1 Kasım'ı unutmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN