Ecem ve Hacı'nın 11 şahitli düğünü

Güngör Ottoman Palace Oteli'nin sahibi Ali Güngör ile Meral Güngör'ün kızları Ecem, Adana'nın tanınmış çiftçilerinden Erdoğan- Sevim Cevheribucak ailesinin oğulları Hacı ile dünya evine girdi

Giriş Tarihi: 11.11.2015
Ecem ve Hacı'nın 11 şahitli düğünü
Güngör ve Cevheribucak ailelerinin dünür olduğu gecede Ecem ve Hacı çifti, ikisi eski bakan, üçü vali olmak üzere toplam 11 kişinin şahitliğinde dünya evine girdi. Hatay'ın tanınmış işadamlarından Güngör Ottoman Palace Oteli'nin sahibi Ali Güngör ile Meral Güngör'ün kızları Ecem, Adana'nın tanınmış çiftçilerinden Erdoğan-Sevim Cevheribucak ailesinin oğulları Hacı ile, Adana HiltonSA'da düzenlenen muhteşem düğün töreniyle mutluluğa yelken açtı.

ÜNLÜ ŞAHİTLER

Adana ve Hatay'dan iş, siyaset ve cemiyet hayatının önemli simalarının katıldığı geceye alkışlar eşliğinde giriş yapan Ecem ve Hacı soluğu nikah masasında aldı. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın kıydığı nikahta Ecem'in şahitliğini eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay Valisi Ercan Topaca, Vali Lütfullah Bilgin, Vali Temel Koçaklar, Büyükelçi Hulusi Kılıç, işadamı Orhan Ağaçlı ve Pınar Cevheribucak yaparken, Hacı'nın şahitliğini ise Ziya Ramoğlu, Ahmet Doruk ve Cafer Esendemir üstlendi.

SAYGI VE SEVGİ ÖNEMLİ
Başkan Mahmut Çelikcan'ın sorularına 'evet' diyen Ecem ve Hacı çiftine evlilik cüzdanını eski bakanlardan Hüseyin Çelik verdi. Çelik, çifte ömür boyu mutluluklar dilerken, "Evlilikle saygı ve sevgi çok önemlidir. Sizden de bunları bekliyorum" dedi. İlerleyen saatlere kadar süren gecede gönüllerince vakit geçiren çiftin mutluluğu yüzlerinden okundu. Güngör ve Cevheribucak aileleri dünür olmanın verdiği heyecanla konuklarla yakından ilgilendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ecem ve Hacı'nın 11 şahitli düğünü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN