Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir'de yol hamlesi sürüyor

Yüreğir Belediyesi, asfalt çalışmalarını 4-5 koldan sürdürüyor. Başkan Mahmut Çelikcan, "Girilmedik yer bırakmadık. Yüreğir'de yol sorunu tarih oluyor" dedi

Giriş Tarihi: 17.11.2015
Yüreğir'de yol hamlesi sürüyor
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilçenin en büyük ihtiyacı olan yol eksikliğini gidermek için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İlçeye 20 yılda yapılandan daha fazla yol çalışmasını 6 yılda gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Çelikcan, "Girilmedik yer bırakmadık. Yüreğir'de yol sorunu tarih oluyor" dedi. Çelikcan ekiplerin en az 4-5 koldan çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

KALTELİ ASFALT

Köprüköyü Mahallesi'nde devam eden asfalt kaplama çalışmalarını yerinde gören Başkan Mahmut Çelikcan, çalışanlara ve vatandaşlara cezerye dağıttı. Çelikcan, "Dökülen asfaltın kaliteli olması ve çalışanlarımızın da yaptıkları işe gerekli özeni göstermeleri sonucu karayolları standardında yollar yapıyoruz. Diğer kurumlarımız kırmadığı sürece uzun yıllar vatandaşlara hizmet edecektir" dedi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Yunusoğlu Mahallesi'nde de asfalt kaplama çalışmalarını sürdüğünü belirten Başkan Çelikcan, "Koza Akarca ve Solaklı mahallelerimizde sathi kaplama yapılıyor. Asfalt yama ekibimiz ise ihtiyaç olan yerlerde çalışmalarını sürdürüyor. Yüreğir'de göreve geldiğimizden bu güne kadar 450 bin ton sıcak asfalt, 3 milyon 500 bin metrekare sıcak asfalt, 1,1 milyon metrekare sathi kaplama ve 500 bin metrekare kilitli parke çalışması yapılmıştır" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'de yol hamlesi sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN