Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ülkenin geleceği çocukların elinde

Hatay Çocuk Hakları Komitesi'ni ağırlayan Vali Ercan Topaca, "Ülkemizin, milletimizin geleceği çocuklarımızın elinde. Geleceği inşa edecek olan onlardır" dedi

Giriş Tarihi: 27.11.2015
Ülkenin geleceği çocukların elinde
Hatay Çocuk Hakları Komitesi, Vali Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti. Vali Topaca, çocukların ve gençlerin ülkemizin en değerli varlıkları olduğunu belirterek, "Ülkemizin, milletimizin geleceği çocuklarımızın elindedir. Geleceği inşa edecek olanlar onlardır. Onun için çocuklarımıza ve gençlerimize büyük önem veriyoruz. Onların en güzel şekilde yetişmesini istiyoruz" dedi.

NİTELİKLİ İNSAN ÇAĞI

Vali Topaca, öncelikle istedikleri şeyin, çocukların iyi birer insan olmaları olduğunu belirterek, "Ne iş yaparsanız yapın onu en güzel şekilde yapın. Öğrenciyseniz öğrenciliği güzel bir şekilde yapın. Okul dönemini iyi değerlendirin. Öğrenme kapasitenizin iyi olduğu bu dönemi güzel değerlendirirseniz, gelecekte daha başarılı olursunuz. Çağımız nitelikli insan çağı. Uzmanlaşmamış, kendini yetiştirmemiş insanların başarılı olabileceği bir çağ değil" diye konuştu.

DERGİ HEDİYE ETTİLER
Çocuk Hakları Komitesi öğrencilerinden Feyzanur Yelkaya ise Topaca'ya etkinlikler kapsamında çocukların gözünden yapılan resimlerin yer aldığı "Her Çocuk Haklarıyla Doğar" isimli bir dergi hediye etti. Ziyarete Vali Yardımcısı Fahrettin Göncü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Aldatmaz'ın yanı sıra Çocuk Hakları İl Temsilcisi Vedat Taşkıran, komite öğrencilerinden Şenel Altunbaş, Feyzanur Yelkaya, Mustafa Sayal, Majed Al Sayed Ali ve Meryem El Medeni katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülkenin geleceği çocukların elinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN