Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Can, personelinden güler yüzlü olmalarını istedi

Giriş Tarihi: 28.11.2015
Başkan Can, personelinden güler yüzlü olmalarını istedi
Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, personeli ile yaptığı toplantıda, vatandaşlara güler yüz gösterilmesi gerektiğini söyleyerek memnuniyetin ön planda tutulması konusunda uyarıda bulundu. Meclis salonunda belediye çalışanlarıyla toplantı yapan Başkan Can, herkesin işine sahip çıkmasını ve vatandaşlara en seri ve en kaliteli hizmetin sunulmasını istedi.

ALIN TERİYLE ÇALIŞTIK

Başkan Şevket Can, "Bizler bugünlere alın teriyle çalışarak geldik. Ayrım yapmadan, ayrıştırmadan, hakkaniyeti uygulayarak, çalışarak Cenab-ı Allah bize 5 dönemdir seçimleri kazanmayı ve şehrimize hizmet etmeyi nasip etti. Bu hizmetlerde hepinizin emeği, alın teri vardır. Bu hizmetler en alt kademeden en üst kademeye kadar büyük emekle meydana geliyor" dedi.

BÜYÜKŞEHİR YASASI

Projelerin hayata geçirilmesi için iş gücünü artırılması gerektiğini belirten Başkan Can, "Alışılması zor bir Büyükşehir Yasasıyla mücadele ederek bugünlere geldik. İnşallah hükümet bu yasada iyileştirme yapar diye ümit ediyorum. Artık bundan sonra hizmetlerimizi, performansımızı yükselterek, enerjimizi artırarak sizlerle beraber vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Can, personelinden güler yüzlü olmalarını istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN