Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hukuk öğrencilerine duyarlılık dersi verdi

Giriş Tarihi: 29.11.2015
Hukuk öğrencilerine duyarlılık dersi verdi

Şahinbey Belediye Başkanı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerine toplumsal duyarlılık projelerini anlattı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediyeciliğin insana dair her şeyi kapsadığını söyledi. Başkan Tahmazoğlu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerine, "Toplumsal Duyarlılık Projeleri" dersi kapsamında tecrübelerini anlattı. Tahmazoğlu, öğrencilere belediyecilik ve toplumsal duyarlılık üzerine bilgiler verdi.

"İNSANA DAİR"
Belediye hizmetlerinde yaptıkların her şeyin "insana dair" olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, "Belediyecilik insan hayatını kolaylaştıran, güzelleştiren, yaşam kalitesini arttırmaya dönük çalışmaların bütünü. Tam da toplumsal duyarlılığın konusu aslında tam olarak belediyeciliktir" diye konuştu. Sosyal sorumluluk projelerinin kendileri için zorunlu olduğunu vurgulayan Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, "Bu proje kapsamında sosyal sorumlulukta ileri gitmiş toplumsal duyarlılığı çok yüksek olan liderleri ağırlıyoruz. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'da bu liderlerden ilk akla gelen isim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hukuk öğrencilerine duyarlılık dersi verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN