Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elvan: Özümüz de sözümüz de birdir

Yeni kabinede Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirilen AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, verdiği sözlerde herhangi bir değişiklik olmayacağını, vaatlerin harfiyen yerine getirileceğini söyledi

Giriş Tarihi: 30.11.2015
Elvan: Özümüz de sözümüz de birdir
Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından 64'üncü hükümette Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirilen AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, "Kabinede Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız bize Başbakan Yardımcılığı görevini verdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Mersin'e ve Çukurova Bölgesi'ne verdiğimiz sözlerde herhangi bir değişiklik olmayacak. Sözlerimizi harfiyen yerine getireceğiz. Bizim sözümüz de, özümüz de birdir" dedi.

HİZMETLER ARTACAK

1 Kasım seçimleri sonrasında AK Parti'nin Mersin'de 1'inci sıraya yerleşmesinde önemli bir rol oynayan Lütfi Elvan, yeni görevini değerlendirdi. Daha önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak görev yaptığını ve bu süre içerisinde önemli çalışmalara imza atıldığını vurgulayan Elvan, "Yeni hükümetimiz hayırlı olsun. Geçmiş dönemlerde verdiğimiz hizmetler, yeni dönemde de artarak devam edecek" diye konuştu. Yeni hükümetin çalışmalara hız vererek Türkiye'yi ve Mersin'i hak ettiği yere taşıyacağının altını çizen Elvan, "Mersin'e ve Çukurova Bölgesi'ne verdiğimiz sözlerde herhangi bir değişiklik olmayacak. Sözlerimizi harfiyen yerine getireceğiz. Bizim sözümüz de özümüz de birdir. Mersin'den adaylığım açıklandığı andan itibaren sorunları çözmeye dönük adımlar attım. Bundan sonra da aynı kararlılığı izleyeceğim. Mersinlilerin hiçbir şüphesi ve endişesi olmasın" şeklinde konuştu.

YATIRIMLAR YAPILACAK

Seçim öncesinde sözünü verdiği birçok projenin önemli bir bölümünün yerine getirilmeye başladığını, bir bölümünün ise önümüzdeki günlerde hayata geçeceğini vurgulayan Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan "Mersin gibi Türkiye için stratejik öneme sahip bir ilimize gereken tüm yatırımlar yapılacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sadece Mersin değil Çukurova Bölgesi'ni bütünsel olarak ele alıp gerekenler yapılacaktır" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elvan: Özümüz de sözümüz de birdir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN