Adana, 'Marmara Kule' ile İstanbul'da

Adanalı iki inşaat devinin İstanbul'da hayata geçirdiği Marmara Kule'nin ilk lansmanı, Adana Hilton'da düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarı'nda gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 7.12.2015
Adana, 'Marmara Kule' ile İstanbul'da
Gizerler ve Yasin Işık İnşaat ortaklığı ile İstanbul'da hayata geçirilecek olan Marmara Kule'nin lansmanı Adana'da yapıldı. Temeli atılan ve inşaatı yükselmeye başlayan Marmara Kule, konumu, deniz manzarası ve ulaşım imkanları ile İstanbul'un en avantajlı bölgelerinden Kartal'da yatırımcının beğenisine sunulacak. Marmara Kule, Anadolu yakasında iş kuleleri ve konut projelerinin birlikte sunulduğu bir konsept olarak dikkat çekiyor.

ANADOLU'NUN MERKEZİ

Marmara Kule, her ikisi de Adana markası olan alanında uzman iki köklü firmanın ortaklığı ile hayata geçiyor. Konum itibariyle Anadolu yakasının en avantajlı yerinde olan Marmara Kule'ye E-5 yan yoldan direk giriş yapılabiliyor. Hemen önünde Metro durağı bulunan Marmara Kule, kara ve raylı sistemle rahat ulaşım imkanı sağladığı gibi, hava ve denizyoluna da oldukça yakın bir lokasyonda yer alıyor. 67 m2 ile 167m2 arasında yüksek tavanlı ferah kullanışlı home-ofis seçenekleri ile keyifli yaşam alanları sunuluyor.

YÜKSEK KÂR SAĞLAYACAK

Marmara Kule projesinde toplam 246 adet home-ofis ve 2 adet ticari alan bulunuyor. İlk fiyat avantajını kullanmak isteyen yatırımcılar, Adana'da düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarı'nda projeyi yakından inceleyip bilgi alarak, avantajlı ve esnek ödeme seçenekleriyle öncelikli olarak daire satın alma imkanına sahip oldu. Fuarda büyük ilgi gören proje, Kartal bölgesinde yatırımcılara yüksek kar elde edebilecekleri bir yatırım fırsatı sunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana, 'Marmara Kule' ile İstanbul'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN