Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beklenen istifa

Mersin İdmanyurdu dün kulüp başkanı Ali Kahramanlı'dan gelen haberle sarsıldı. 8 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Başkan Ali Kahramanlı görevinden istifa ettiğini açıkladı

Giriş Tarihi: 10.12.2015
Beklenen istifa
Mersin İdmanyurdu'nda dün şok bir gelişme yaşandı. Destek gelmezse başkanlık görevini bırakacağını birkaç kez yineleyen Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı dün görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kahramanlı, kulübün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılarla ilgili sorunların aylardır çözüme kavuşturulmadığını, kimsenin parmağını dahi oynatmadığını, bu durumda bir kan değişikliğinin daha faydalı olacağına inandığı için böyle bir kararı aldığını ifade etti.

DİRENMENİN ANLAMI YOK
İstifa
dilekçesini kulübe gönderdiğini belirten Ali Kahramanlı, "Bu kararı çok öncesinden almayı düşünüyordum. Bu konuda açıklamalarım oldu. Ancak son genel kurulda kimse aday olmayınca kulübü yüz üstü bırakmamak için yeniden devam demiştim. Ama o günden beri kimse destek olma konusunda çaba harcamadı. Geldiğimiz noktaya baktığımızda daha fazla görevde kalmamın gereğinin olmadığını anladım. Belki de böyle bir beklenti var. Bu kararım onlara cevap olur" dedi.

"HER ZAMAN YANINIZDAYIM"
Mersin
İdmanyurdu'nun büyük bir camia olduğunu, mutlaka birilerinin sahip çıkacağına inandığını vurgulayan Kahramanlı, "Mersin'in göz bebeği, gururu, markası olan bu takıma mutlaka birileri sahip çıkacaktır. Üzülerek söylüyorum, benim için gerçekten zor bir karardı ama bırakmak zorundaydım. Ben bu kulüp için çok şey verdim. Sağlığımdan oldum. Kalbimi yedim. Çocuklarımın rızkını kulübe yatırdım. Ancak yoruldum. Yeni gelecek yönetime her türlü desteği vereceğim" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beklenen istifa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN