Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elvan makamda oturmayı yasakladı

Mersin'deki tüm projelerin takipçisi olacağını söyleyen Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Artık makamda çok fazla oturmak yok. Herkes arazide olacak. Herkes çalışacak" dedi

Elvan makamda oturmayı yasakladı
Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Milletvekili Lütfi Elvan, Mersin'deki tüm projelerin takipçisi olacağını söyledi. Projelerin hayata geçmesinin bir ekip işi olduğuna dikkat çeken Bakan Elvan, "Artık makamda çok fazla oturma dönemi sona erdi. Herkes arazide olacak. Mersin, projelerin tamamlanmasıyla çok iyi bir konuma gelecek. Bunu hep birlikte başaracağız" dedi.

YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Hiçbir projede aksama yaşanmadığının altını çizen Bakan Elvan, "Yapılması planlanan yatırımların önemli bir kısmının proje çalışmaları tamamlanmak üzere. Projeler tamamlanınca ihale hazırlıkları yapılacak. DSİ'nin şu anda devam eden 16 gölet projesi var. Belki biri hariç 15 gölet projemizin tamamı 2016 yılında hizmete girecek. Tüm yatırımlarımız yoğun bir şekilde devam ediyor" diye konuştu.

BURHANETTİN KOCAMAZ'I UNUTMADI
Temasları kapsamında Mersin Valisi Özdemir Çakacak ile Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ı da ziyaret eden Bakan Elvan yaptığı görüşmelerden olumlu sonuçlar alındığını söyledi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nda çeşitli sektör temsilcileriyle bir araya gelerek yaşanan sorunlar hakkında bilgilenen Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Sorunların üstesinden gelmek için birlikte çabalayacağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elvan makamda oturmayı yasakladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN