Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanlı geri döndü

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz destek sözü verince Ali Kahramanlı ikna oldu ve yeniden başkanlık görevini üstlendi

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Kahramanlı geri döndü
Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin İdmanyurdu'nda bir süreden beri yaşanan krize el atarak, yalnız bırakıldığı için görevinden istifa eden kulübün emektar başkanı Ali Kahramanlı'yı ikna etti ve dönmesini sağladı. Senan İdin, Özgür Sanal, Hikmet Kaya, Engin Şahin. Mehmet Canduman, Murat Çalışkan, Mehmet Işık, Sedat Aydöner, Beşir Acar, Metin Yıldıran, Mahsun Sevimli, Abdi Kurt, Abdi Öztürk ve Ahmet Serttaş'tan oluşan güçlü bir yönetimle yola devam edeceklerini açıklayan Ali Kahramanlı, "Mersin çok büyük bir kulüp. Bu durumlara düşmesine çok üzüldüm. Burhanettin boşkanımıza teşekkür ediyorum. Destek sözü verince görevime döndüm" dedi.

KOCAMAZ: KAYITSIZ KALAMAZDIK


Mersin İdmanyurdu'nun kent için önemli bir değer olduğuna dikkat çeken Başkan Burhanettin Kocamaz, "Kulüp maddi açıdan çıkmaza girdi. Biz bu duruma kayıtsız kalamazdık. Hepimiz bu takıma sahip çıkmak zorundayız" dedi. Ali Kahramanlı'nın Haziran ayındaki genel kurula kadar işi götüreceğini belirten Başkan Kocamaz, "Ali başkan bizi kırmadı. Zaten çok sevdiği kulüpten ayrı olmasını bekleyemezdik" diye konuştu. Kocamaz, 1925 yılında kurulan Mersin İdmunyurdu'nun mali sıkıntıdan kurtulması için '1925 üye' projesini hayata geçireceklerini belirterek, "1925 kişi ilk etapta bir defaya mahsus olmak üzere 5 bin lira verse kulübe can suyu akar" şeklinde konuştu.

KAHRAMANLI: SADECE KOCAMAZ DUYDU


8 yıldır başkan olduğu kulüpten yalnız kaldığı ve yorulduğu için ayrılan Başkan Ali Kahramanlı, "Destek sözümüzü bir tek Burhanettin Başkan duydu. Kendisine camia adına teşekkür ediyorum. Dileğim başta Başbakan Yardımcımız Lütfi Elvan ve Valimiz Özdemir Çakacak olmak üzere kentteki tüm dinamiklerin destek kervanına katılması" dedi. Başkan Kocamaz'ın davetine icabet etmemeyi aklından bile geçirmediğini söyleyen Kahramanlı, "Bize yakışanı yaptık ve terk etmedik. Yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımız 300'er yüz bin lira verecek. Futbolcuların acil olan ödemelerini yapacağız. Önümüzdeki hafta ödemeler devam edecek. Bu takım düşmeyecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanlı geri döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN