Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kerem Al yoksul vatandaşların konuğu

Giriş Tarihi: 20.12.2015
Vali Kerem Al yoksul vatandaşların konuğu

Aralarında Suriyeli ailelerin de bulunduğu vatandaşları evlerinde ziyaret eden Osmaniye Valisi Kerem Al, maddi ve manevi anlamda her zaman yoksulların yanında olduklarını söyledi

OSmaniye Valisi Kerem Al, aralarında Suriyeli ailelerin de bulunduğu 6 yoksul aileyi evlerinde ziyaret etti. Beraberinde Vali Yardımcısı Dr. M.H. Nail Anlar, İl Müftüsü Ramazan Çortul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Hatice Kuş ile birlikte aileleri ziyaret eden Vali Al, aile bireyleri ile bir süre görüşerek durumları hakkında bilgi aldı.

MANEVİ DESTEK

Maddi sıkıntı çeken vatandaşlara SYDV aracılığıyla yardımların yapıldığını belirten Vali Kerem Al, "Aileleri evlerinde ziyaret ediyoruz çünkü maddi yardımın yanı sıra manevi olarak da yanlarında olduğumuzu, devletimizin şefkatli elinin her zaman yardıma ihtiyacı olan vatandaşımıza uzanacağını bilmelerini istiyoruz. İhtiyaç sahibi ailelere yapacağımız ziyaretlerimiz devam edecektir" dedi. Vali Kerem Al'a teşekkür eden vatandaşlar ise "Allah Sayın Valimizden de devletimizden de razı olsun. Valimiz zor günlerimizde bizi yalnız bırakmadı, bize hem maddi hem de manevi destek oldu. Çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular. Vali Al, ailelerin dile getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda, ziyaret edilen ailelere nakdi yardım yapılması talimatını verdi. Çocuklara ise hediyeler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kerem Al yoksul vatandaşların konuğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN