Abdulkadir Ağa başarısını anlattı

Giriş Tarihi: 25.12.2015
Abdulkadir Ağa başarısını anlattı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin düzenlediği programda SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, öğrencilere iş hayatındaki başarı öyküsünü anlattı

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kongre Merkezi'nde, KIT (Kalyoncu İnstitute of Teknology) Kulübü tarafından düzenlenen "Hasan Kalyoncu Üniversitesi Patronlar & CEO'lar ile Buluşuyor" temalı toplantıda öğrenci ve akademisyenlere başarı hikayesini anlattı. Konukoğlu, aldığı görevleri ve geldiği noktayı rüyasında görse inanmayacağını ve hayal edemeyeceğini söyledi. Konuklara izlettirilen özgeçmiş görseline değinerek tecrübelerini paylaşan Konukoğlu, "Yarım asrı aşan iş yaşamında, babamın işletmesinde yer süpürmekten genel müdürlüğe ve yönetim kurulu başkanlığına kadar her göreve merdivenleri teker teker tırmanarak, hazmederek geldim. Bu günleri ne hayal edebilirdim, ne de rüyamda görsem inanırdım. Azmeden, merdivenleri birer birer çıkanlar mutlaka başarılı olacaktır" dedi.

BAŞARI ÖNERİLERİ

Başarının temelinde mutluluğun, mutluluğun temelinde ise başarının yattığına dikkati çeken Konukoğlu, "Hırsınız aklınızın önüne geçmesin. Başarılı olmak için hırslanın, mutlu olmak için ise sahip olduklarınıza bakın, ona sahip olamayanları düşünerek mutlu olun. Başarınızı hazmedin. Bunun için de merdivenleri birer birer çıkın Merdivenleri birer birer değil, üçer dörder çıkmak için çabalayanlar, bir noktada tıkanır ve tutunamayarak başladığı noktaya döner" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Abdulkadir Ağa başarısını anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN