Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hastane çalışanları çocuklarıyla geliyor

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde personelin rahat çalışabilmeleri için hastane içinde kreş hizmeti veriliyor

Giriş Tarihi: 26.12.2015
Hastane çalışanları çocuklarıyla geliyor
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde personelin rahat çalışabilmeleri hem de çocukları için gözlerinin arkada kalmaması amacıyla kreş hizmeti veriliyor. Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Şemi Atilla, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, çalışan anne ve babaların en büyük sıkıntılarının çocuklarını emin ellere bırakmak olduğunu söyledi. Hastane bünyesinde açılan kreşle personellerin çocuklarına her an ulaşabilme imkanını sağladıklarını ifade eden Atilla, "Çalışan anne ve babaların en büyük sıkıntısı çocuklarının emin ellere bırakamamaları. Bizim şu anda 50'nin üzerinde çocuğumuz buradan hizmet alıyor. Anne ve babaların gözleri arkada kalmasın diye çocuklarını buraya getiriyor. İstedikleri her an çocuklarını görebiliyorlar. Uygun şartlarda bakım ve hizmetleri sağlanıyor. Bu da çalışanın performansını artırıyor" dedi.

ANNELER ÇOK MEMNUN
Hemşire Özlem Köktürk, kızını başka bir kreşe vermek istemediğini belirterek, "İşe gelirken kızımla birlikte geliyoruz. Kızım kreşe ben de işe gidiyorum. Gözüm arkada kalmıyor" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastane çalışanları çocuklarıyla geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN