İyilik melekleri yardım dağıtıyor

Mersinli hayırsever iki arkadaş, esnaf ve tanıdıklarından giyecek, gıda ve çeşitli malzemeleri toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor

Giriş Tarihi: 5.1.2016
İyilik melekleri yardım dağıtıyor
Mersin'in merkez Mezitli ilçesinde hayırsever Elif Türkoğlu ve Kübra Doğan, esnaf ve tanıdıklarından giyecek, gıda ve çeşitli malzemeleri toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Türkoğlu ve Doğan, kentte 'iyilik melekleri' olarak anılmaya başlandı. Kendi aralarında biriktirdikleri parayı maddi gücü olmayan ailelere bağışta bulunan Elif Türkoğlu ile Kübra Doğan, son olarak temin ettikleri yardım kolilerini ihtiyaç sahibi 10 aileye ulaştırdı.

"HİÇ KİMSE AÇ KALMAYACAK"
İçinde sıvı yağ, un, çay, toz şeker, helva, salça, kırmızı- yeşil mercimek, pirinç, zeytin, kuru üzüm, tuz, makarna, nohut, bulgur ve fasulye bulunan kolileri dağıtan iyilik melekleri, hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileler arasında köprü olmaya çalıştıklarını söyledi. Türkoğlu ve Doğan, "Tek bir hedefimiz var. Hiç kimse aç kalmayacak. Kimine göre ütopik, kimine göre anlamsız, kimine göre imkansız bu hedef. Ama bizim ve hayırseverlerin sayesinde gerçekleşecek" dedi.

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

Yardıma muhtaç vatandaşların sevgilisi haline gelen Türkoğlu ve Doğan, sokak hayvanlarını da unutmayarak onlara da yardım elini uzatıyor. Türkoğlu ve Doğan, sokak hayvanları için 'Kış gelmeden yardımlar gelsin' kampanyası da başlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İyilik melekleri yardım dağıtıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN