Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Verilen sözlerin hepsi tutuluyor

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, seçim döneminde verdiği vaatleri yerine getirdiklerini belirterek, "Her zaman sözlerimizin arkasındayız" dedi

Giriş Tarihi: 19.1.2016
Verilen sözlerin hepsi tutuluyor
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, seçim döneminde verdikleri sözleri birer birer yerine getirdiklerini, her zaman da sözlerinin arkasında durduklarını söyledi. 2015 yılını değerlendiren Başkan Kimyeci, "Daha güzel bir Antakya için şehrimize yepyeni yollar, park ve yeşil alanlar, mesire alanları, sosyal tesisler kazandırmaya devam ediyoruz" dedi. Vatandaşn, esnafın yararına olabilecek her türlü çalışmayı hayata geçirdiklerini anlatan Başkan Kimyeci, "Antakya'mıza hizmete başladığımızda ilk tespit ettiğimiz eksiklik yol oldu. İlk etapta 2014 yılında 250 bin metrekare parke döşeyerek merkez mahallelerdeki bozuk yollarda onarım çalışmaları ve kırsalda aciliyete göre yeni yol çalışmaları gerçekleştirdik" diye konuştu.

HEDEFE ULAŞILDI
Antakya Belediyesi bünyesine yepyeni araç filoları eklediklerini vurgulayan Başkan Kimyeci, şöyle konuştu: Yeni araçlarımız ile 2015 yılında daha çok mahalleye, daha çok yol, daha çok park yapma hedefleri koyduk. Bu hedefler doğrultusunda çıkardığımız hizmet haritamızda 2015 yılı sonuna kadar toplamda 1 milyon 250 bin metrekare parkeyi şehrimize kazandırma hedefine ulaştık.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Verilen sözlerin hepsi tutuluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN