Girne Üniversitesi'nde mezuniyet heyecanı

Giriş Tarihi: 20.1.2016
Girne Üniversitesi'nde mezuniyet heyecanı

Girne Üniversitesi Güz Dönemi mezunlarını uğurladı. Mezuniyet törenine katılan YDÜ Kurucu Rektörü Suat İ. Günsel, mezun öğrencilere diplomalarını verdi

Girne Üniversitesi 2015/2016 Güz Dönemi mezunlarını uğurladı. 2013 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlayan ve 6. mezuniyet törenini gerçekleştiren Girne Üniversitesi, yeni kampüsünde ilk mezunlarını verdi. Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel: "Üniversiteler akademik özgürlük ve kurumsal özerkliğe sahip kamu tüzel kişiliğine haiz yükseköğretim kurumlarıdır" dedi. Mezuniyet törenine, YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S.Günsel, Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, YDÜ ve Girne Üniversitesi rektör yardımcıları, dekanlar, öğretim elemanları, bürokratlar, konuklar, öğrenciler ve aileleri katıldı. İrfan S. Günsel, "Üniversitemiz bugün 6. mezunlarını veriyor. Girne Üniversitesi, 3 fakültesi ve 1 yüksekokulu ile evrensel boyutta hizmet veriyor" dedi.

KURUCU REKTÖR VERDİ

Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu da, "Girne Üniversitesi için kurduğumuz hayalleri gerçekleştirerek koyduğumuz hedeflere ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Girne Üniversitesi sadece eğitim alanında değil şehrin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmette" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Girne Üniversitesi'nde mezuniyet heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN