Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müdür Zeybek polisleriyle kan verdi

Giriş Tarihi: 22.1.2016
Müdür Zeybek polisleriyle kan verdi

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, Kızılay'a kan bağışında bulundu. Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, kan veren polisleri ziyaret ederek hassasiyetleri için teşekkür etti

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, Kızılay'a kan bağışında bulundu. Vatan için göz kırpmadan canlarını feda eden polisler bu kez Adana'da Kızılay Şubesi'ne kan bağışında bulundu. Binlerce polis memuru, amir, komiser ve müdürler Adana Emniyet Müdürlüğü bahçesindeki lokalde kan vermek için sıraya girdi. Polisler, Kızılay tarafından kendilerine verilen evrakları doldurduktan sonra lokalde kan verme işlemlerini tamamladı.

ZEYBEK ZİYARET ETTİ

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de kan veren polisleri ziyaret etti. Zeybek, yaptığı açıklamada, kan vermenin önemine değinerek, "Emniyet teşkilatı olarak vatandaşımızın can ve mal güvenliği, kamu düzenini ve huzur düzenini sağlaması için 24 saat görevli bir teşkilatız. Sadece bedeni çalışmamızla değil, kan vererek de toplumumuzun ihtiyacı olan fertlerine katkıda bulunmak şansına nail olduğumuz için Türk Kızılayı'na teşekkür ediyorum" dedi.

"KAHRAMAN POLİSLER"
Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise polislerin yaptığı görev itibarıyla kahraman olduğunu alkışlara ve dualara layık olduğunu söyledi. Saygılı, "Aynı zamanda kan vererek kahramanlığınızı iki katına çıkardınız. Her kan veren de sizin gibi kahraman olmuş oluyor. Biz bu kahramanların verdiği kanları bilmediğimiz görmediğimiz kardeşlerimize ulaştırmış olacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müdür Zeybek polisleriyle kan verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN