TÜGİK'in çağrısına ilk destek Adana'dan

TÜGİK'in, toplantı ve gezilerin yurt dışına yapılmaması çağrısına ilk destek Çukurova GİAD üyesinden geldi. Belgrad'da yapılması planlanan toplantı Trabzon'a alındı

Giriş Tarihi: 23.1.2016
TÜGİK'in çağrısına ilk destek Adana'dan
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TÜGİK), terör olayları ve Rusya ile yaşanan gerilimin turizme olumsuz etkilerini dikkate alarak başlattığı "Bu sene Türkiye Turistiyiz" kampanyasına ilk katılım Çukurova Genç İşadamları Derneği'nden (Çukurova GİAD) geldi. Çukurova Gİ- AD Üyesi Aydın Temel, Belgrad'da yapılması planlanan bayi toplantısını Trabzon'a çekti. Temel, "Bu değişiklik şirketimize fazladan ekonomik yük getirmesine rağmen, ülkemizin kazanması, ülkemiz turizminin canlanması adına artı yüke bakmadan toplantımızı Trabzon'a aldık" dedi.

"KAYITSIZ KALAMAZDIK"
Antalya'dan yapılan çağrıya ilk katılım TÜGİK Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya'nın başkanlığını yaptığı Çukurova GİAD'dan geldi. Çukurova GİAD Üyesi Aydın Temel, Bayi Satış Koordinatörlüğü'nü yaptığı şirketin Belgrad'ta düzenlenecek bayi toplantısını Trabzon'da yapma kararı aldı. Merkezi İstanbul'da bulunan Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret Nakliyat A.Ş.'nin Bayi Satış Koordinatörü Aydın Temel, "TÜGİK İş Zirvesi'nde 'Bu Sene Türkiye Turistiyiz' şeklindeki çağrıya kayıtsız kalamazdık" dedi. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, "1 Kasım'ın ardından hükümetin aldığı kararlarla ülke olarak daha refah, daha huzurlu, daha güvenli bir Türkiye olacağına herkesin inancı vardı. Ancak, ülkemizde yaşanan terör olayları, ardından Rusya ile yaşanan sıkıntı özellikle turizmi olumsuz bir atmosfere soktu. Ülke turizminin yaşadığı sorunlu döneme TÜGİK olarak destek verebilmek amacıyla 'Bu Sene Türkiye Turistiyiz' çağrısı yaptık. İşadamlarından yıl boyunca iş seyahatleri dışındaki tatil amaçlı turistik gezilerimizi yurtiçinde yapalım istedik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİK'in çağrısına ilk destek Adana'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN