Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yörüksüt'ten 3 yeni lezzet

Giriş Tarihi: 5.2.2016
Yörüksüt'ten 3 yeni lezzet

Yörüksüt tarafından üretilen ve yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Naciye Ana Ev Yoğurdu ile üçgen ve süzme peynirin tanıtımı yapıldı

Mersin'in en önemli markaları arasında olan ve dış pazarlardaki başarısıyla da öne çıkan Yörüksüt, 86 olan ürün barkodu sayısını 89'a yükseltti. Yörüksüt tarafından üretilen ve yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Naciye Ana Ev Yoğurdu, üçgen ve süzme peynirin tanıtımı gerçekleştirildi. Yörüksüt Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz, yeni ürünlerle güçlerine güç kattıklarını söyledi.

AMAÇ DÜNYAYA YAYILMAK

Yeni ürünlerin tanıtım toplantısında konuşan Ramazan Öz, Yörüksüt'ün 1950 yılından bu yana faaliyet gösterdiğini anımsattı. Yörüksüt'ün bir ayağının Irak'ta, bir ayağının da Avrupa'da olduğuna dikkat çeken Öz, Yörüksüt'ü sektöründe üst sıralara taşımak için çaba gösterdiklerinin altını çizerek, dünyayı Yörüksüt çatısı altında buluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Tüketicilerin sürekli olarak yenilik ve beklenti içerisinde olduğunun altını çizen Öz, "Bizler de tüketicilerimizin istekleri doğrultusunda yeni ürünler imal ediyoruz. Yönetici olarak bizler, üretim sahasında ise arkadaşlarımız üzerine düşeni en iyi şekilde yapıyor. Biz amacı olan ve hızla gelişen büyük bir aileyiz. Bizler sorumluluğumuzun farkındayız" şeklinde konuştu.

22 MİLYONLUK YENİ FABRİKA

Yörüksüt'ün üretim alanı anlamında da büyüdüğünü dile getiren Öz, şunları söyledi: "Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nin 2'nci gelişme alanında 10 bini kapalı olmak üzere 16 bin 500 metrekare genişliğinde Türkiye'nin en modern, bölgenin ise en büyük tesisini yapıyoruz. Bu projede ful otomasyon kullanıldı. Toplam maliyeti 22 milyon TL civarında. Hedefimiz, bu fabrikamızı 2017 yılının ortalarında Yörüksüt Ailesi'ne kazandırmaktır"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yörüksüt'ten 3 yeni lezzet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN