Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Divan Adana'da muhteşem balo

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği 66. yıldönümünü Divan Adana Oteli'nde düzenlediği baloyla kutladı. Adana şubesinin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma renkli görüntülere sahne oldu

Giriş Tarihi: 6.2.2016
Divan Adana'da muhteşem balo
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği 66.yıldönümünü Divan Adana Oteli'nde muhteşem bir gecede kutladı. Adana şubesinin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya İstanbul, Gaziantep ve Yalova'dan misafirlerde katıldı. Toplam 100 üyesi bulunan derneğin Adana Şubesi Başkanı Banu Gökgönül, Adana'nın ilk kez bir yıldönümü kutlamasına ev sahipliği yaptığını belirtti.

EĞİTİMLER SEMİNERLER
Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı gecede dernekte 20 yılını dolduran üyelere plaket verildi. Adana şubesinin 1988 yılında kurulduğunu belirten Başkan Gökgönül, "Adana şubesi olarak 21 kız öğrenciye burs vermenin yanı sıra bu yıl içinde başlattığımız 'Aktif Kadın Eğitimi' programıyla Çukurova Belediyesi ve Seyhan Belediyesi'ne bağlı kadın toplum merkezlerinde konusunda uzman üyelerimizin katılımıyla 6 aylık eğitim seminerleri verdik" dedi.

ÜYELİK ŞARTLARI
Başkan Banu Gökgönül, "Derneğimize üye olmak için dört yıllık üniversite mezunu olmak gerekmektedir. Derneğimiz üye aidatları ve bağışlarla varlığını sürdürmekte ve yüksek öğrenimdeki kursiyerlerimizin bursunu aksatmadan vermektedir" şeklinde konuştu. İlerleyen saatlere kadar süren keyifli buluşmada konuklar güzel bir geceye tanıklık etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Divan Adana'da muhteşem balo
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN